• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Психологічні краплинки

ШАНОВНІ БАТЬКИ, педагоги !

ТУТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ПОРАДИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

комунального ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №6 "дзвіночок"

Психологічна служба дошкільного закладу є складовою частиною державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України. Вона діє на підставі ст. 21, 22 Закону України “Про освіту”, ст.29-32 Закону України «Про дошкільну освіту» з метою виявлення і забезпечення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості дитини, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі. У своїй діяльності практичний психолог керується Конвенцією ООН про права дитини та вимогами Етичного кодексу психолога.

До моїх функціональних обов'язків входить:

1. Консультативно-просвітницька робота

Мета: підвищення психологічної культури вихователів і батьків, забезпечення інформацією з психологічних проблем, формування запиту на психологічні послуги.

2. Психодіагностична робота

Мета: психолого-педагогічне вивчення індивідуальних особливостей особистості дітей, педагогів, батьків.

3. Корекційно-розвивальний напрямок

Мета: систематичне цілеспрямоване використання психологом психологічних методів та засобів по створенню оптимальних можливостей та умов для повноцінного та своєчасного психічного розвитку дитини.

Корекційна робота з дітьми, які віднесені до категорії групи ризику на тих або інших підставах, спрямована на специфічну допомогу цим дітям.

4. Організаційно-методичний напрямок

Мета: організація власної діяльності, аналіз та узагальнення її результатів, підвищення власного професіоналізму через самоосвіту.

Кiлькiсть переглядiв: 294

Коментарi

  • Jacstam

    2018-02-04 21:06:03

    Generic Levitra Online Pharmacy Levaquin With Doctor Consult Mono And Amoxicillin [url=http://ciali5mg.com]cialis[/url] Extra Super Levitra Benzac Ac...